علی یراقی

درباره من بیشتر بدانید…

من علی یراقی هستم؛ از کودکی به کار در بستر اینترنت و دیجیتال، علاقه زیادی داشتم. خدارا شاکرم که شرایطی مهیا شد تا از سال 96 به طور حرفه‌ای فعالیت خودم را در حوزه طراحی سایت، سئو، برنامه نویسی و شاخه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ آغاز کنم. تا به امروز نیز در تلاش بوده‌ام تا یادگیری‌ام متوقف نشود و روز‌به‌روز دانش خودم را درباره دنیای وب، بازاریابی و برنامه نویسی افزایش دهم.

 

دلیل راه اندازی این وبسایت چیست؟

هدفم از راه‌اندازی این وبسایت به اشتراک گذاری مطالبی بوده که درحال یادگیری آن هستم. چراکه معتقدم آموزش در درجه اول باعث یادگیری بیشتر خودم خواهد‌بود. همچنین از نوشتن و تولید محتوای متنی لذت می‌برم. امیدوارم مطالبی که می‌نویسم برای مخاطبین مفید واقع شود.

علاوه‌بر مواردی که ذکر شد، جمع‌آوری یک رزومه و مجموعه‌ای از نمونه کارها به صورت آنلاین، به تعامل بیشتر با مشتریانم کمک می‌کرد. بنابراین تصمیم گرفتم که همه این امور را در بستر یک سایت شخصی دنبال کنم.

من، از ابتدا تا الان...

آشنایی کلی با برنامه نویسی؛ یادگیری کامل HTML و CSS. آشنایی با CMS وردپرس و همچنین مدیریت فروشگاه‌های اینترنتی بر بستر ووکامرس

برای اولین بار با حوزه سئو و بهینه سازی سایت‌ها برای موتورهای جستجو آشنا شدم و شروع به مطالعه و یادگیری در این زمینه کردم. همچنین طراحی چندین سایت شرکتی و فروشگاهی بر پایه وردپرس نیز از تجربیاتم در سال 98 بود.

با #C به دنیای برنامه نویسی پا گذاشتم ولی به دلیل تمرکز بر سئو به طور جدی آن را دنبال نکردم.

پس از گذراندن دوره‌های سئو و همچنین تجربه چندین پروژه SEO تصمیم به فعالیت به صورت حرفه‌ای در این حوزه گرفتم و تا به امروز در صدد رشد و ارتقای دانشم در این حوزه بوده‌ام. همچنین به دلیل علاقه زیادم به تولید محتوا چندین تجربه لذت بخش در پروژه‌های مختلف محتوایی داشتم که بخش بزرگی از دانسته‌هایم درباره مخاطب شناسی و تعیین استراتژی محتوا برای کسب و کار های مختلف را به آن‌ها مدیونم.

فعالیتم در حوزه سئو، طراحی سایت و محتوا را ادامه دادم و تا اینجا، برای امسال بیش از 10 پروژه موفق داشته‌ام.

علاوه‌بر این به علاقه قبلی‌ام یعنی برنامه نویسی نیز دوباره زمانی را اختصاص دادم و برنامه‌ام برای سه ماه آخر سال 99 تکمیل آموخته‌هایم در NET. و همچنین Javascript و REACT خواهد بود.

برخی از نمونه کارها

نمونه پروژه‌های سئو
نمونه کار سئو
نمونه کار سئو
نمونه کار سئو
نمونه کار سئو
برخی نمونه پروژه‌های طراحی سایت

مهارت‌های من

یادگیری بیشتر از هرچیزی برای من جذاب است